Як збільшити урожай кукурудзи

Попередній звіт про застосування мікрогранульованих добрив Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+B.S. на кукурудзі локально при посіві.

Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+B.S. Застосування на кукурудзу
Шановні партнери!

Надаємо попередній звіт про застосування мікрогранульованих добрив Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+B.S. на кукурудзі локально при посіві.

Дана агротехнічна ініціатива спрямована на забезпечення проростків і молодих рослин доступними елементами живлення, особливо фосфором, дефіцит якого є критичним для молодих рослин.

У звіті представлена динаміка зростання кукурудзи на контрольному варіанті і варіанті з внесенням добрива Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+B.S. з нормою 15 кг/га.

Також, для більш детального аналізу отриманих результатів представлена інформація за температурними показниками (мінімальна, максимальна і середня температура) грунту за період вегетації, протягом якого проводилося спостереження.

Цей показник є одним з визначальних рівня доступності фосфору з грунту, оскільки при температурі грунту нижче 14 градусів доступність даного елемента є мінімальною.

У період вегетації до 8-ми листків, на контрольному варіанті чітко видно симптоми дефіциту фосфору: антоціанове забарвлення листової пластини (почервоніння).

У фазі до 6-ти листків, на ділянках поля з симптомами підвищеного дефіциту, спостерігалося відмирання часткове 2-го та 3-го листків, що значно впливало на динаміку росту рослин.

Крім того, висота рослин на варіанті з внесенням мікрогранульованого добрива Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0+B.S. була більше на 2,5 — 4,0 см в залежності від фази росту рослин.

Назад к списку новостей