Мережа дослідних і демонстраційних полів

Мережа дослідних і демонстраційних полів з використанням добрив Арві і КОМПО

Ми раді повідомити Вам про розширення географії дослідних і демонстраційних полів з внесенням комплексних мінеральних добрив виробництва Литовської компанії ARVI Fertis і мінеральних добрив з мікроелементами виробництва німецької компанії COMPO Expert.

Як повідомлялося раніше, компанія ініціювала створення дослідних ділянок з внесенням мінеральних добрив Арві при посіві озимої пшениці та озимого ріпаку в Рівненській і Чернігівській областях.

Для продовження реалізації проектів по ознайомленню наших клієнтів з ефективністю використання мінеральних добрив Арві і КОМПО в польових умовах, прийнято рішення про розширення переліку культур і географії демонстраційних ділянок.

Так, на виробничих посівах «Індустріальної молочної компанії» біля м.Прилуки, Чернігівської обл., Ініційований дослід для порівняння ефективності припосівного внесення комплексних гранульованих добрив Арві марки 8-15-30+4S+0,01B+0,005Cu+0,01Fe+0,02Mn+0,002Mo+0,01Zn на соняшнику з нормою внесення 100 кг/га в порівнянні з мінеральними добривами: діамофоска і комплексним мінеральним добривом фінського виробництва марки 7-12-25.

В рамках науково-дослідного центру на базі господарства Дружба-Нова ініційовано ряд варіантів з використанням мінеральних добрив Арві марок 8-15-30+МЕ, 10-20-20+МЕ і 5-15-30+МЕ на таких культурах, як озима пшениця, кукурудза, соняшник і соя. Крім того, створено велику кількість варіантів дослідів з використанням мінеральних добрив виробництва компанії КОМПО Експерт, в тому числі, варіанти по обробці насіння, локального припосівного внесення мікрогранульованних добрив Ізі Старт ТЕ-Макс 11-48-0 і різні комбінації позакореневого живлення з використанням мікроелементів, стимуляторів росту та антистресантів під торговими марками Басфоліар.

Також наша компанія, спільно з компанією ЄВРАЛІС, працює в напрямку організації Польових Виставок, на яких ми будемо демонструвати ефективність використання мінеральних добрив Арві. В цьому році ми плануємо організацію 2-х таких Польових Виставок, а саме біля села Бзів, Київської обл. і на дослідних полях Байєр Агро Арени, м.Умань, Черкаської обл.

На Польових Виставках наша робота буде зосереджена на:

  • кукурудзі і сорго з використанням комплексних мінеральних добрив Арві марки 12-24-12+6S+0,15Zn+0,02Mn, мікроелементів Басфоліар 13-40-13 СП, Басфоліар Zn Фло;
  • соняшнику з з використанням комплексних мінеральних добрив Арві марки 8-15-30+4S+0,01B+0,005Cu+0,01Fe+0,02Mn+0,002Mo+0,01Zn, мікроелементів Басфоліар Екселент Фло, Басфоліар Борон СП;
  • сої з використанням комплексних мінеральних добрив Арві марки 10-20-20+5S, мікроелементів Басфоліар Екселент Фло, Басфоліар 13-40-13 СП та Басфоліар 20-19-19 СП.

Окрему увагу слід приділити демонстраційний Полям по вирощуванню картоплі. Наша компанія разом з компанією АДАМА на базі господарства в с. Межирічка Житомирської обл., Ініціювали ряд варіантів по демонстрації ефективності при вирощуванні картоплі з використанням безхлорних гранульованих добрив Арві марки 11-9-20+ME, позакореневого живлення мінеральними добривами Басфоліар 13-40-13 СП, Басфоліар Екселент Фло, Басфоліар Борон СП і Басфоліар 7-12-40 СП.

Крім того, для збільшення ефективності фунгіцидних препаратів, ініційовані варіанти з внесенням антистресанта з фунгіцидним ефектом Басфоліар Актив СЛ, до складу якого входить фосфор у фосфітній формі.

Для демонстрації ефективності застосування мінеральних добрив ми плануємо проводити ряд Днів Поля і Семінарів в польових умовах, про що повідомимо на нашому сайті додатково.

Назад к списку новостей